система онлайн бронювання

Рівне влітку: куди піти?

Починаємо подорож з парку культури і відпочинку імені Т. Шевченка – 700 м від готелю «Централь». Двохсотрічні дерева, включно з північно-американським червоним дубом та східним амурським оксамитом. А ще, квітуча магнолія, східна біота і японська айва. Минаючи ботаніку, прямуємо до «Шахівниці» і далі до «Зеленої сцени», реставрованої у 2018-му році. Влітку тут чи не щодня проходять святкові заходи і концерти, а дітям обов’язково потрібно потрапити у парк атракціонів.

Ще ближче – краєзнавчий музей, що працює з 1906-го року. Археологічні знахідки, колекції монет та ікон, містичний сквер зі зразками військової техніки. Те, чого бракує серед 140-ка тисяч експонатів краєзнавчого музею, є у музеї бурштину, що сусідствує з музеєм Уласа Самчука на вулиці Симона Петлюри, 17.

Якщо ви не надто поспішали,прямуючи з одного музею в інший, то неодмінно зупинялися у парку «Лебедине озеро» - залишок колишньої садиби князів Любомирських. Лебединим озеро називають на честь птахів, що вільно курсують озером у теплий сезон. Влітку поруч із озером знаходять прихисток місцеві митці, адже у парку встановили літнюсцену.

Неоготичний будинок органної музики (колишній костел св. Антонія) – прекрасний і зовні і всередині. До того ж, завжди можна натрапити на приємний концерт. Трошки подалі органної зали знаходиться тупикова вузькоколійна залізниця – пізнавальний атракціон для дітей, що можуть покататися від Партизанської до Озерної станції вздовж річки Устя.

Повертаючись до готелю, звернемо увагу на пам’ятник княгині Марії Рівненській. XV століття було означене перетворенням селища у місто. Дружина князя С. Несвицького сприяла розвитку міста і наданню Рівному Магдебурзького права з привілеєм на щорічний ярмарок. Довічне володіння містом і замком, минаючи кілька століть, дало ідею поставити пам’ятник – і перетворити володіння ним на вічне.

Рівне влітку: куди піти?

© 2022 Централь