система онлайн бронювання

Прикмети у подорожах

Новорічна пора – зірковий час містифікаторів. Небо – низько, чудеса – близько, а прикмети справджуються – вірять подорожуючі. «Централь» розпитали гостей, якими прикметами не варто нехтувати під час подорожі.

Андрій, 29 років, у діловій подорожі: «Моя родина дуже забобонна. Усе життя напередодні подорожі ми «присідали на доріжку», ігнорували запитання знайомих про кінцевий пункт подорожі і брали з собою талісмани. Мені не подобається ставити себе в рамки. Єдина звичка, від якої я так і не зміг позбутися – це потриматися за кутик столу перед від’їздом. Такий собі компроміс: ніби смішно, але і не важко».

Олена, 35 років, дорогою на відпочинок: «Стараюся менше розповідати про свої подорожі. Справа навіть не в забобонах. Я добре відчуваю енергетику людей і знаю, коли за мене вболівають, а коли заздрять».

Анна та Олександр, молодята: «Тричі поверталися, щось забувши. Хотіли відмінити подорож, але у Рівному нас чекали Сашині батьки. Вже поселившись у «Централь», трохи заспокоїлись. Тут затишно, спокійно, у Fortissimo внизу смачна кава та коктейлі».

Марія, 45 років, викладач: «Кому б сказала – не повірять. Я дуже забобонна. Вірю, що вдала поїздка починається в дощ. Знаю, що двічі чихнути – до успіху в справах (а не те що всі подумали). Також добре при виході з дому побачити цуцика. А от кішка біля дому – це погана прикмета».

Назар, 50 років, у Рівному по справах: «Не вірю у прикмети. Але якщо щось забув, і повертаюся додому, то зазираю у дзеркало».

Ейхан, 40 років, подорожуючий: «У нас заведено на щасливу дорогу пролити трішки води слідом за тим, хто їде».

Прикмети у подорожах

© 2022 Централь