система онлайн бронювання

Готелі малих міст: на кого розраховувати?

Яких туристів готелям ніколи не забракне? Тих, яких ми звикли не називати туристами – раціональних та заклопотаних, стриманих і вибагливих подорожуючих, які піднімають в Україні сферу ділового туризму. Попри кризу в більшості традиційних сфер, діловий туризм дедалі швидше набирає обертів.

Фахівці визначають, що причина у розвитку світової економіки в цілому, появі нових ринків збуту та розвитку партнерських мереж.

Попри політичну ситуацію, Україна заявляє себе площадкою для залучення інвестицій. Логічно, що низка інвестиційних проектів припадає на Рівненський регіон. Інший позитивний для галузі момент – це переорієнтація великого бізнесу на раціональні методи підвищення кваліфікації працівників. Заради економії, планові зібрання та тренінги працівників регіональних мереж переміщуються з туристичних осередків (де жити дорого) в невеликі міста, де організаційні витрати можуть приємно здивувати очільників компаній. До Рівного переїжджають не тільки наукові конференції, семінари тощо, але і фестивалі, в тому числі європейського масштабу.

Всесвітня рада з туризму і подорожей прогнозує зростання витрат на діловий туризм в Україні близько 6,2% в рік аж до 2024-го року.

Розташування, компактність номерів та адекватність цін готелю «Централь» - це ставка на успішну реалізацію програми розвитку, як туристичної сфери, так і регіону загалом. Традиційно, мережа «Papa&Mama» показує гарні результати заповнюваності готелів (для комплексу «4х4» це до 80-ти відсотків). Окрім вдалого розташування, це завжди кропітка робота над якістю обслуговування.

Обслуговування ділових туристів передбачає виконання найвищих стандартів готельного сервісу. Якщо розважальна сфера дає право на певну «розкачку» і всі переваги емоційного зв’язку між, умовно, постачальником і споживачем, то сфера ділового туризму практично не має права на використання кредиту довіри своїх мешканців. Будь-які збої та часові прогалини у заявленій програмі обслуговування сприймаються відвідувачами вкрай критично.

Готелі малих міст: на кого розраховувати?

© 2022 Централь