система онлайн бронювання

Бутік-готелі, бузок і футуро-сходи

Вертатися сюди щоразу, щоб довго нікуди не виходити – це про номери в бутік-готелях. Добре, як удома. Зручно, як в гостях. Перші «бутікі» з’явилися у Північній Америці та Великобританії, згодом розійшлися по всьому світу. Класичне розуміння цієї категорії готелю – це унікальність оформлення кожного номера та малі розміри готелю в цілому (від 10 до 100 номерів). В українських реаліях готель на 100 номерів – це вже біг сайз. Готель на 28 номерів – оптимальний «сайз» до коньюнктури бізнес-готелів та туристичних локацій.

Розуміння унікальності інтер’єрів з часу запозичення концепції теж було спрощеним. Унікальний дизайн кожного номеру прощається з нами і прямує до індійського ринку. Готельєри починають створювати «бутікі» з кращим інтер’єром, однаковим для кожної категорії номеру. Рівні можливості для заселення, рівні права на відпочинок. Фактично, залишається певна фішка: кольорова гама, інноваційні новинки у холі, футуристична архітектура або, навпаки, повернення до старожитностей. Одним словом, усе, що дає відчуття певної фантастичності, завантажує у готельний простір легко, як в онлайн-гру.

«Централь» зробили ставку на фіолет – і одразу вхопили статус бутік-готелю. Інтер’єр вийшов пом’якшено-екзотичним, благородним, з дерев'яними нотками, трохи казковим і, волею дизайнерів, цілком унісекс. Узимку втішно-бузково, влітку охолоджуючий аметист – за враженнями гостей, ідеально, щоб пожити, а згодом втілити ідею у своїй квартирі. Додали м’якості ліжками, пуфами та софами, світла – великими вікнами, що дивляться строго на всі боки в центр. Незвичні сходи доповнюють концепцію бутік-готелю. З такими сходами – користуватися ліфтом (який, позаяк, тут є) – просто гріх.

Бутік-готелі, бузок і футуро-сходи

© 2022 Централь