система онлайн бронювання

Програма лояльності

Програма лояльності готельно-ресторанної мережі «Papa&Mama»

Суть програми лояльності
При відвідуванні готельно-ресторанної мережі «Papa&Mama» на накопичувальну карту нараховується сума бонусів. Бонуси можуть бути витрачені у готелях або ресторанах мережі «Papa&Mama». Участь у програмі засвідчує пластикова карта з магнітною смугою.

Як отримати накопичувальну карту?
Стати учасником програми лояльності від готельно-ресторанної мережі «Papa&Mama» можна абсолютно безкоштовно, відвідавши готель чи ресторан мережі хоча б один раз. Для цього необхідно заповнити отриману у менеджера анкету, а також на сайті www.papamamacompany.com.ua. Нові картки можуть бути активовані упродовж тижня.

Нарахування бонусів на накопичувальну карту
Бонуси нараховуються на карту при оплаті будь-якого рахунку в будь-якому ресторані або готелі мережі «Papa&Mama».

Для цього достатньо пред'явити карту менеджеру. Розмір бонусу залежить від суми, витраченої в ресторані або готелі мережі «Papa&Mama» і нараховується у розмірі 5%, 10%, або 15% від суми. Переведення бонусів в готівку неможливе. Передача бонусів на інший бонусний рахунок також неможлива.

Списання бонусів з бонусної картки
Щоб реалізувати бонуси, потрібно розрахуватися згідно рахунку на проживання у готелі або на послуги ресторану мережі «Papa&Mama» (бонуси, отримані в готелях мережі, можуть бути використані в готелях, а бонуси, отримані в ресторанах - відповідно в ресторанах). При пред’явленні картки, необхідна сума списується з бонусного рахунку з розрахунку 1 бонус=1 гривня. На частину чеку, оплачену бонусами, відповідно бонуси не нараховуються. Суму залишку по рахунку можна оплатити готівкою або безготівковим розрахунком, на цю частину оплати нараховуються нові бонуси.

Що робити при втраті картки?
Про втрату картки потрібно негайно повідомити в будь-який ресторан або готель мережі «Papa&Mama». Бонусний рахунок буде заблоковано, а гість отримає нову картку, на яку будуть переведені його бонуси.

Як працює бонусна карта?
Бонусні бали активуються упродовж доби після сплати рахунку і діють протягом трьох місяців. В рамках програми постійно проходять акції, що дозволяють отримувати подвійні бали тощо.

Нараховані бонуси відображаються на чеку. Перевірити стан бонусного рахунку можна у менеджера будь-якого закладу мережі. При проведенні святкових заходів чисельністю від 15-ти чоловік може надаватися разова знижка згідно номіналу картки, але без нарахування бонусів на картку. При розрахунку кредитною карткою, бали не нараховуються.

© 2021 Централь